Postzegels, ansicht- en geboortkaarten!

U kunt postzegels, ansicht- en geboortekaarten sparen voor het zendingswerk van Kerk in Actie en GZB. 

Vrijwilligers sorteren de postzegels en ansichtkaarten met veel zorg, kennis en aandacht. Vervolgens verhandelen ze de postzegels via verkoopadressen in Nederland en nationale en internationale beurzen en bieden ze te koop aan via websites en bv Marktplaats.
Nb: Een ansichtkaart  is een enkele kaart met aan de ene kant een afbeelding en aan de achterzijde ruimte voor adres en postzegel. (Alle dubbele kaarten en enkele kaarten die in een envelop verzonden worden zijn oud papier). Dubbele kaarten van Anton Pieck zijn wel te verhandelen.
Vorig jaar was de opbrengst landelijk € 31.533,-. Dus de moeite waart.  Wilt u a.u.b. opletten wat u in de verzamel bak in het voorportaal van de Vredekerk doet? Liever geen nieuwjaarskaarten, uitnodigingen van verjaardagen, enz. Oud geld is ook welkom.

Naast de verzamelbak staat een (melk) bus waar u uw (schone) plastic doppen kwijt kunt. De opbrengst hiervan is voor de KNGF (Kon. Ned. Geleide honden Fonds).

De diaconie