Afscheid Agnes Gooijer

Zondagmorgen 4 november 2018 heeft proponent Agnes Gooijer-Snel  afscheid genomen van de Domkerkgemeente. Agnes heeft vier en half jaar als bijstand in het pastoraat in De Lier gewerkt en heeft een beroep aanvaard naar de P.K.N. gemeente De  Hoeksteen te Schoonhoven - Willige Langerak. In de eredienst stond de liefde centraal. God is de bron waaruit alle liefde voortkomt en laten we daaruit leven en van uitdelen. Aan het einde van de viering sprak ds. Gerard van Velzen de woorden die het einde van Agnes als bijstand in het pastoraat van onze gemeente afronden. Na het hierna uitgesproken dankgebed werd Agnes de zegebede uit NLB 363 toegezongen. Na afloop van de dienst kwamen velen naar De Rank waar koffie/thee werd gedronken en enkele toespraken volgden.  Als blijvende herinnering ontving de voormalige bijstand in het pastoraat een fraaie afbeelding van de Domkerk. De foto's zijn hier te bekijken.