Catechese aan verstandelijk beperkten

In de Lier wordt al jaren catechese aan verstandelijk beperkten gegeven. 
Marleen Noordam & Roelanda Boekestijn hebben dit eind vorig jaar overgenomen van Elly van den Berg en Henny Noordam. Door verhuizingen is het aantal catechisanten de laatste tijd teruggelopen en aan het begin van het nieuwe seizoen zijn er nog slechts twee over. Dat is voor zowel leiding als beide catechisanten niet prettig en eigenlijk ook te weinig om door te gaan.
Het zou heel jammer zijn als dit onderwijs weg zou vallen door gebrek aan belangstelling.
De catechisanten vinden het namelijk wel erg leuk om op hun eigen niveau te praten over het geloof en te leren over de liefde en steun van onze trouwe vader.

De catechese wordt eens in de 14 dagen (de 2e en 4e maandag van de maand) van 19:00 – 19:45 uur gegeven bij Marleen Noordam thuis, Cramerlaan 9a in de Lier. In totaal gaat het om 12 bijeenkomsten per seizoen.
Als u een familielid heeft of iemand kent die voor deze doelgroep in aanmerking komt, dan kunt u contact opnemen met  Marleen Noordam & Roelanda Boekestijn , 06-23572789.