Kunst in de Kerk 2016 een zeer geslaagd evenement

De 10e editie van Kunst in de Kerk ging vrijdagavond 5 augustus 2016 van start  met een Kamermuziekconcert door vier muzikale toptalenten. Zaterdag 6 augustus kon de Domtoren beklommen worden en de Kunst bezichtigd. De dag werd afgesloten met een beiaard concert door Gijsbert Kok. Zondagavond 7 augustus werd Cantate BWV 78 Van J.S.Bach uitgevoerd in een viering waarin ds. Bart Schoone voorging. Solisten , cantorij en organist vertolkte het prachtig werk van Bach op meesterlijke wijze. De mooie muziek uitgevoerd tussen de beeldende kunst maakt het tot een genoegen in de Domkerk te zijn.
 
Het was steeds gezellig druk in de Domkerk, waar de bezoekers genoten van de kunst expositie en van de kunstenaars in de dop die ze konden bewonderen tijdens de schilderworkshops. Op vrijdag 12 augustus was er de middag van de zangers met Con Amore, op zaterdag 13 augustus een koffieconcert en zondag 14 augustus werd de afsluitende kerkdienst gehouden. Hierin ging ds Adrie Sterrenburg voor en was de muzikale bijdragen van Saejong Kim (sopraan), Pieter de Jong (Trompet) en Gijsbert Kok (orgel).Dat alles zorgde voor een waardig slotakkoord.  De organisatie ziet terug op tien mooie jaren Kunst in de Kerk De Lier en bedankt nogmaals iedereen die dit mede mogelijk heeft gemaakt.  

De foto's zijn hier te bewonderen.