Afscheid groep 8 kindernevendienst Domkerk 2016

Zondagmorgen 3 juli 2016 namen vijf tieners afscheid van de kindernevendienst/zondagschool.  Het thema van de kerkdienst was : De reis van je leven. Bij binnenkomst ontving iedereen een boording pas om op reis te gaan. Niek van den Bos, Sanne Dikkenberg, Stan Keijzer, Matthijs Meijndert en Marleen Poot verwelkomde iedereen in passend tenue en leverde als jongeren die afscheid namen ook andere bijdragen aan deze viering. Ook ontvingen zij een dagboekje en een cadeautje. De dienst werd geleid door onze pastoraal medewerkster Agnes Gooijer-Snel. Diverse ouders en de leiding van de nevendienst droegen bij aan een vrolijke en ontspannen kerkdienst. De tieners zijn nu welkom bij andere activiteiten voor hun leeftijd, verwoorde de jeugdouderling. Mooi dat er voor iedereen een plekje is in het huis van de Heer. De foto's zijn via deze link te bekijken